Robert Popp - webové stránky

Webové stránky

Připravím vám platformu na tvorbu moderních www stránek. Budete-li si přát, web společně na sdílené ploše pro vás připravím. Součástí je základní SEO optimalizace klíčových slov pro vyhledávače Google a Seznam.

Platforma podporuje tvorbu webů ve formátu HTML a CSS Bootstrap. Drtivou většinu nastavení si provedete sami v jednoduché administraci bez znalosti programování. Šetřte svůj čas při úpravách www stránek a změny provádějte rychle, efektivně a hlavně jednoduše. Stránky jsou optimalizovány jak pro počítače, tak i tablety a mobily.

Robert Popp - eshopy

E-shopy

Data z prodejů a z celého systému jsou na jedno místě. Díky integraci všech objednávek, faktur, skladu a dalších systémových procesů získáte potřebný čas v dnešní uspěchané době.

Zákazník si objedná, vy potvrdíte přijetí objednávky, zadáte stavy nebo objednávku rovnou vyřídíte. Při platbě kartou vše systém udělá sám. Tedy vystaví všechny patřičné doklady. Vše se propíše k zákazníkovi do jeho zákaznického účtu.

Robert Popp - systematizace

Systematizace a automatizace

Mějte přehled nad svým podnikáním. Evidujte si zákazníky pomocí CRM systému a jejich dokumenty. Vystavujte objednávky či faktury. Prodávejte produkty, definujte si cenové hladiny. Sbírejte e-mailové adresy a rozesílejte hromadně. Vše najdete na jednom místě!!!

Navrženo pro úsporu vašeho času.

Robert Popp - grafika

Grafika

V malování to nepůjde...

I když věřím, že různí lidé dokáží nejrůznější věci, připravit plnohodnotnou grafiku v programu Malování nejde. Pracuji v programech Adobe Illustrator a Photoshop.

Počítačová grafika

Zašlete mi podklady a zadání na e-mail. Data zpracuji a k náhledu vám pošlu snímky z obrazovky. Po odsouhlasení zašlu fakturu k proplacení. Po uhrazení faktury (nebo screen obrazovky uhrazení platby) zašlu ostrá data. Za hodinu mé práce účtuji 800 Kč.

Grafika "zatraceně" rychle

Už jste někdy potřebovali grafiku fakt rychle? Vlastně hned? Grafika Rychle je vám k dospozici. Grafické práce provádím na sdílené ploše Vašeho PC. Volám vám, vy jste kdekoliv a říkáte si jak to chcete. Cena za minutu je 20 Kč.

Využití

logo | vizitky | pozvánky | bannery | letáky | rollupy | pozvánky | novoročenky | propagační materiály | billboardy | šasopisy | brožury | katalogy a mnoho dalšího...

Robert Popp - UX and UI

User Experience and User Interface

Jsem zvědavý a pokouším se všechny věci kolem sebe zlepšovat. Většinou přemýšlím o použitelnosti a třídím řešení způsobem, aby byl pochopitelný, ale snadno použitelný a hlavně intuitivní. Výsledkem je vždy "Wireframe", což je hrubá struktura www stránky či mobilní aplikace. Wireframy kreslím prvně na papír, poté v Balsamiqu nebo Figmě. Přichází testování uživatelů. Z pravidla postačí 5 - 6 lidí, kromě vás.

Ikdyž jste zadavatelem prací, řídím se uživateli, vlastní zkušeností a relevantními daty ze statistik. Děláme přeci řešení pro zákazníky...

Robert Popp - marketing

Obchod a marketing

,,Kdo neumí kontrolovat své podnikání, nemůže ho ani řídit!"

Nejde o to mít jen skvělý nápad či produkt. Jde o načasování a správnou cenotvorbu. Projdeme zdroje, logistiku, výrobu i skladování až po samotný prodej a poprodejní servis. Najdeme společně nedostatky a sjednáme nápravu. Spolu zviditelníme vaši obchodní značku. Vydejme se společnou cestou od vás až po zákazníka.

Vždy je prostor něco zlepšit. Při práci používám oči, analýzi a hlavně selský rozum. Díky zkušenostem z obchodu, marketingu a IT jsem ten pravý člověk pro zavedení nových věcí ve vašem podnikání. Se mnou pošlete konkurenci i s jejich šanony a kartotékami do doby papírové. Bojíte se zavádět nové změny, jelikož nemáte ustálené ty staré? Nebojte se!